Ieteikumi jaunajiem fotogrāfiem

Ieteikumi jaunajiem fotogrāfiem no Otto Strazda

Septembris, 2021.gads

“Jaunie fotogrāfi, kuri nopērk labu kameru, uzreiz neveidos perfektus attēlus. Jo daudz ko nosaka redzējums,” ar viedokli dalās fotogrāfs Otto Strazds. Mēs, b-studio, sadarbojamies ar vairākiem fotogrāfiem, balstoties uz projekta specifiku un nepieciešamo specifiku.

Mūsu sarunas laikā Otto pastāstīja, ka viņam bija garš ceļš līdz profesionālai produktu fotogrāfijai. “Pirms 5 gadiem es izlēmu nodarboties tikai ar fotografēšanu, un sāku tieši sava s iedvesmas dēļ. Ja dari to, kas tev patīk, tad arvien mācoties, panākumi sekos,” norāda fotogrāfs. “Es pats nevarēju saņemties un aiziet prom no darba, lai sāktu fotografēt, jo vienmēr bija bail no finansiālā aspekta un gribējās justies komfortabli,” stāsta fotogrāfs.

Fotogrāfa profesijai noteikti ir nākotnes potenciāls! “Tagad nav nekas, kas var aizstāt fotogrāfu, domājot par mākslīgu intelektu”, piebilst Otto. Galvenais ieteikums topošiem fotogrāfiem: – nebaidīties, iet un darīt! Viss atkarīgs no tevis. “Ja tev ir ambīcijas, iedvesma un motivācija, tad viss būs kārtībā. Ja ir kaut kādi ārējie faktori – tu mēģini skriet pēc naudas vai slavas, – tas rezultātus var nenest. Neviens nevēlas fotogrāfu, kurš atbrauc pie klienta, jo grib vienkārši saņemt naudu. Cilvēki vēlas, lai fotogrāfs dara visu nepieciešamo, lai gala rezultātus būtu iepriecinošs. Tas ir mans galvenais dzinulis,” pārdomās dalās Otto.

b-studio ir radošā satura foto studija ar virtuves zonu. Veidojam kvalitatīvu saturu: 

  • produktu fotosesijas;
  • video materiāla izveide;
  • audio ieraksti un podkāsti;
  • sociālo tīklu administrēšana;
  • grafiskais dizains;
  • studijas & telpu ar virtuves zonu noma.

Lai uzzinātu vairāk, raksti mums uz: bstudio@bsms.lv.

Sazinies

SIA “BSMS”

E-mail:
bstudio@bsms.lv
Darba laiks:
darba dienās no 9:00 - 18:00 vai pēc iepriekšējas vienošanās