Foto sociālajiem tīkliem

2021. gada 29. jūnijs

Sociālo mediju platformas tiek plaši izmantotas kā kanāls dažādu ziņu un satura nodošanai konkrētajai mērķauditorijai. Šī gada maijā BSMS/Norstat pētījumā noskaidrots, ka 44% uzskata, ka sociālajos tīklos drīzāk nav kvalitatīvs digitālais saturs. 36% uzskata, ka drīzāk ir kvalitatīvs digitālais saturs. Tikai 3%, atbildot uz jautājumu “vai, tavuprāt, sociālajos tīklos ir kvalitatīvs digitālais saturs?” atbildēja “jā, pavisam noteikti”.

Cilvēkiem, kuriem dzimtā valoda ir krievu, Latvijā šie rādītāji ir vēl zemāki, proti, biežāk uzskata, ka saturs ir nekvalitatīvs. Ko nozīmē kvalitatīvs digitālais saturs? Kas ir uzrunājošs saturs? Par šo tēmu vairāk vari uzzināt mūsu podkāsta “Tirgziņu Tērzes” 14.epizodē. Auditorijai saprotamu un pievilcīgu saturu, nenoliedzami, veido vairāki aspekti, viens no tiem, par ko tika pārrunāts epizodē, veido arī fotoattēls.

Organizējam fotosesijas, visbiežāk tieši pārtikas produktu ražotājiem un izplatītājiem, sadarbojoties pavāru, stilistu, fotogrāfu, grafiskā dizaina un video operatoru komandām. b-studio virtuvi ir iemēģinājuši daudzi Latvijas pavāri, tostarp, Gatis Grosbergs, Raimonds Zommers, Artūrs Arnicāns, un citi. Mūsu priekšrocība ir ērtā virtuves studija, kurā ēdieni tiek pagatavoti, atrādot gan pašu procesu vai tikai rezultātu. Piemēram, klienta “Euroser Dairy Group” zīmolam “Formagia” fotosesija tika veidota priekš Facebook un Instagram kontiem, lai veicinātu produktu pielietošanu praktiskās receptēs.

b-studio ir radošā satura foto studija ar virtuves zonu. Veidojam kvalitatīvu saturu: 

  • produktu fotosesijas;
  • video materiāla izveide;
  • audio ieraksti un podkāsti;
  • sociālo tīklu administrēšana;
  • grafiskais dizains;
  • studijas & telpu ar virtuves zonu noma.

Lai uzzinātu vairāk, raksti mums uz: bstudio@bsms.lv.

Sazinies

SIA “BSMS”

E-mail:
bstudio@bsms.lv
Darba laiks:
darba dienās no 9:00 - 18:00 vai pēc iepriekšējas vienošanās